SPECIÁLNÍ EFEKTY

Speciální efekty, lasery, scénické osvětlení - po čem jen srdce producenta touží, můžeme nabídnout. Díky speciálním vizualizačním programům můžeme akci či prostor dopředu zmapovat a navrhnout optimální použití světa a tmy, stejně jako speciálních vizualizačních efektů.

Projekce na LED projekčních stěnách od velikosti 2m x 1m po 12m x 8m. Speciální projekce na LED televizorech či projekce pomocí klasického projektoru a projekčního plátna jsou korunkou každé produkce.

Moderní pohyblivé světla typu inteligentní hlava jsou dnes samozřejmostí, ne každý však může nabídnout maximální kvalitu značek ROBE, DTS, ZERO88 či MARTIN. Dále jsou v nabídce dekorace, UV efekty a taky hledáčky vč. obsluhy.

Co však je ta přidaná hodnota? Kvalitní tým osvětlovačů a návrhářů, kteří jsou školeni pro práci s nejmodernější technikou a jejich dlouholeté zkušenosti umožňují fantastické návrhy akcí a scén přesně pro Vás, doslova až za hranici Vašich snů a představ.

 

Dále nabízíme

PÓDIA

STŘECHY

PRODUKCE

Nabízíme CERTIFIKOVANÝ pódiový systém německé firmy NIVTEC pro veškeré vnitřní i venkovní akce. Pódiové desky Nivtec jsou vyráběny z kvalitní lisované překližky s protiskluzovou úpravou, která je usazená v robustním hliníkovém rámu. Tmavě hnědá až černá povrchová úprava, nosnost je 750 kg / m2.

 

Tento špičkový modulární systém umožňuje jednoduché skládání pódií; základní modul (praktikábl) je o velikosti 2m x 1m. Pomocí CLICK-CLACK aretačního systému se tyto základní moduly spojí v libovolnou velikost pódia, 2m x 2m, 3m x 2m, 4m x 3m…….atd. až např. 22m x 16m a další rozměry. Pódia dodáváme ve standardních výškách od 10 cm do výšky 2,5 m. Základní výšky pódií Nivtec jsou 20, 30, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 180 a 220 cm. Dosažení výšky mezi standardními velikostmi nohou pódií je možné pomocí vytáčecích patek. K pódiím pronajímáme také schody různých šířek.

 

Design, kvalita, spolehlivost a bezpečnost.

Používáme pouze kvalitní příhradové konstrukční prvky ze slitiny AlSiMg (lehká pevná hliníková slitina) s certifikovanými bezpečnostními prvky. Spoléháme na českou kvality společnosti TAF a na italského výrobce LITEC, jednoho z celosvětově největších.

Námi používané mobilní zastřešení je tak stabilní a bezpečné, odpovídá všem požadavkům a normám v ČR a EU.

Nabízíme několik rozměrů, a to 7x5m, 10x8m, 13x11m, 18x12m a 24x15m, pro speciální příležitosti to mohou být i jiné atypické rozměry. A přirozeně jsou v dodávce služby zastřešení i boční plachty a zavětrování střechy.

V neposlední řadě mají naše střechy i vysokou nosnost v řádech tisíců kilogramů, takže zavěšení zvukové aparatury či efektových světe je tak samozřejmostí.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a certifikováni, stejně jako jednotlivé komponenty stavby.

 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A PLESY

Firemní akce tvoříme podle vašich potřeb. Mohou sloužit k prezentaci firmy, výrobků nebo služeb, ale i k propagaci dobrého jména firmy či pobavení a odpočinku. Společenské akce, plesy a večírky jsou firemní třešničkou pro vaše zaměstnance či partnery. Zařídíme Vám prostory na míru a dle přání, navrhneme progrm a zabezpečíme přední české či zahraniční umělce.

 

TEAM BUILDING

Adrenalinové prvky jsou nedílnou součástí zocelení firmy nebo kolektivu. K tomu třeba hudební koncerty a máme perfektní mix tvorby nového či stmelení již zaběhnutého kolektivu. Přidejme jumping, paintball, jízda v tanku, na čtyřkolce, bagrování, výlet balónem, letadlem, relax, romantika, malba na tělo, kosmetika a masáže, catering, restaurace v oblacích…. Akce pro vás připravíme na vodě, na zemi či ve vzduchu a přidáme vždy profesionální, ale usměvavé a pohodové hostesky.

 

 

Zvuk jaký se neslyší

Profesionální audio line array systém amerického koncernu HARMAN PRO, konkrétně společností JBL PRO, CROWN a DBX o výkonu až 146 000 wattů, pro speciální příležitosti jej můžeme rozšířit až na 250kW!

K dispozici je také line array systém od další americké společnosti Electro-Voice o výkonu až 110kW.

Další zvukové aparatury jsou opět od společnosti JBL PRO a to systémy série JBL SRX700 a JBL PRX500.

Vše je podřízeno kvalitnímu zvuku s potřebným výkonem.

Používáme mikrofony značek AKG, SHURE, EV, Sennheiser a Beyer Dynamic. Digitální zesilovače CROWN jsou celosvětově proslulé svou kvalitou, digitální pulty Soundcraft a Yamaha patří do světové Top5.

Podle potřeb vám dodáme bezdrátové sady, headsety, konferenční techniku pro mluvené slovo, hudbu, zpěv a divadlo, na žánru nezáleží, máme techniku jak pro pop a rock, tak pr vážnou hudbu, symfonické orchestry či dechovou muziku.

 

Naše High-End ozvučení pro 10 až 10 tisíc posluchačů je odzkoušeno na různých akcích u nás i ve světě. Využíváme inteligentní digitální řízení zvuku podle množství posluchačů a prostorových podmínek. Proto zajistíme kvalitní ozvučení klubových scén, malých i velkých hal, kulturních domů, stadiónů, festivalových pódií, firemních prezentací a večírků, módních přehlídek, plesů, sportovních akcí, poutí, městských slavností, divadel, filharmonických sálů, zámeckých prostor, tunelů, jeskyní ….. a dalších.